Strona główna
 
Oferta
Pełna kompozycja
Industrialna elegancja
Wokół komina
Pod białą różą
Idealnie skrojone
O projektowaniu
Różnorodność i prostota
Naturalna harmonia
Carte blanche
Garsoniera dla dwojga
Funkcjonalna garsoniera
na Saskiej Kępie
Nowa szata piwnicy
Ogród o wielu obliczach
W starej kamienicy
Japońska chusteczka do nosa
Nowoczesne wnętrze
w starej kamienicy
Dotyk natury
Razem z ogrodem
Stołówka

 

Idealnie skrojone

Pierwsze wspólne projekty robili jeszcze jako studenci Politechniki Warszawskiej. Kiedy odebrali dyplomy, natychmiast  otworzyli własną firmę - JM Studio Architektoniczne,. Po piętnastu latach wspólnej pracy dogadują się bez słów. W ich projektach nie ma zgrzytów, wszystko jest spójne, przemyślane, bo najchętniej  planują całość - od bramy wejściowej, przez ogród, po meble w łazience.

Znak rozpoznawczy pracowni to duże otwarte przestrzenie, ogromne okna, sporo przeszkleń i charakterystyczne widoczne belki stropowe. Stawiają na naturalne materiały - kamień, drewno, beton i stonowane kolory oraz odrobinę egzotyki w wykończeniu.

Ale każdy projekt, który opuszcza pracownię, jest inny. Nie zgadzają się z tym, że można zbudować coś na wzór, ze zdjęcia. - Każdy przecież żyje inaczej, ma inne upodobania, więc projekt powinien być indywidualny - tłumaczy Jacek. - Składają się na niego warunki zabudowy, preferencje klienta i nasze pomysły. Jeśli to wszystko gra, jest dobrze. Zapewniają, że są w stanie zaprojektować wszystko, bo oprócz domów i mieszkań mają już na koncie i stajnię, i ujeżdżalnię, i most na "prywatnej" rzece, i staw z wyspą.

Teraz pracują nad wnętrzami w starym ogromnym pałacu na Mazurach i przymierzają się do  budowy miniosiedla - czterech domów pod Warszawą. Działają na najwyższych obrotach. Aby od czasu do czasu złapać oddech i poszukać inspiracji, jeżdżą po świecie .


 
studio architektoniczne architekci wnętrz projekty renowacji i modernizacji budynków zabytkowych pałaców, dworów
biura architektoniczne architektura architektura wnętrz
architekci projekty domów projekty wnętrz rezydencji
projekty wnętrz domów projekty ogrodów projekty wnętrz apartamentów 
projekty rezydencji