Strona główna
 
Oferta
Pełna kompozycja
Industrialna elegancja
Wokół komina
Pod białą różą
Idealnie skrojone
O projektowaniu
Różnorodność i prostota
Naturalna harmonia
Carte blanche
Garsoniera dla dwojga
Funkcjonalna garsoniera
na Saskiej Kępie
Nowa szata piwnicy
Ogród o wielu obliczach
W starej kamienicy
Japońska chusteczka do nosa
Nowoczesne wnętrze
w starej kamienicy
Dotyk natury
Razem z ogrodem
Stołówka

Stołówka

 

Prezentujemy restaurację firmową koncernu Alcatel Polska zaprojektowaną i wykonaną przez firmę JM Studio Architektowniczne.

To ciekawie wnętrze utrzymane w pastelowej kolorystyce z niebanalnymi meblami oraz starannie dobranymi elementami dekoracyjnymi, jak kwiaty, obrazki na ścianach, świeczniki tworzy przyjemną dla oka, elegancką całość.

Restaurację firmową projektuje się nieco inaczej niż wszystkich restaurację. Przede wszystkim nie jest to obiekt komercyjny, wiec jego zada niem niebędzie przyciagniecie jak największej liczby klientów. Ich ilość jest własciwie stała - ograniczona- jedynie do pracowników firmy i jch gości. Co za tym idzie wystrój obiektu nie ma przyciągać nowych klientów i spełniać funkcji ręklamującej lokal, Z drugiej strony restauracja taka może być dobrą wizytówką firmy, do której można śmiało zaprosić kontrahentów.

Tak było w przypadku firmy Alcatel, której siedzi ba mieści się na peryferiach Warszawy. Jedną z przyczyn dla której decydowano się na urządzenie stołówki było poprawenie komfortu pracy (nie było tu żadne j możliwości wyjścia na lunch). Ponad to w momencie, kiedy do firmy przyjeżdżają goście z innych miast, czy z z agranicy dojazd do centrum na lunch czy kolację jest kłopotliwy. Znaleziono więc rozwiązanie. W zaadaptowanych spec jalnie do tego celu podziemach urządzono stołówkę pracowniczą oraz restaurację z obslugą kelnerską dla ka dry managerskiej, w której można między innymi, organizować eleganckie o biady służbowe. Efekt tej metamorfozy jest widoczny na zdjęciach. Po wierzchnia całego lokalu wynosi około 500 metrów kwadratowych.

czytaj dalej <1,2,3>

 

studio architektoniczne architekci wnętrz projekty renowacji i modernizacji budynków zabytkowych pałaców, dworów
biura architektoniczne architektura architektura wnętrz
architekci projekty domów projekty wnętrz rezydencji
projekty wnętrz domów projekty ogrodów projekty wnętrz apartamentów 
projekty rezydencji